Puma - 2007-05-09 20:17:47

W tym temacie piszcie jakiego aktora i aktorke lubice!! :madrala:
Moja ulubiona aktorka to Joanna brodzika a aktor Arnold Schwarzenegger :lol:

mloda2105 - 2007-05-10 16:05:44

no ja tez bardzo lubie Joanne Brodzik :) a aktora nie mam ulubionego :* papa

Kocia - 2007-05-10 16:31:43

ja uwielbiam Sandre Bullock a aktor to Brat Pitt....

Kamil DJ - 2007-05-10 19:51:08

Lubie Sylvestra Stallone a aktorki nie mam

Nika - 2007-05-10 20:10:04

Moja ulubiona aktorka to Angelina Joli,a aktor to Maciej Zakościelny...:P

DomonX - 2009-12-06 16:31:22

Eddy Murphy :) i jAŚ FASOLA :D

www.tziz.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.dsw.pun.pl www.bn606.pun.pl www.kaensoprano.pun.pl