Nasz mały kociokoński świat!!!!!

To forum dla prawdziwego pasjonata kotów i koni....

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-05-10 16:29:58

Kocia

Częstszy bywalec

Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 30
Punktów :   -1 

Cześć!!!

Siemka mam na imę Magda!!! Kocham koty i mam 4 letniego kocurka Buraska... Mam 14 lat... Burasek jest burym kotem bardzo męskim i przymilnym...

Offline

 

#2 2007-05-10 16:43:57

Puma

Administrator

Skąd: Bytów
Zarejestrowany: 2007-05-08
Posty: 58
Punktów :   -2 

Re: Cześć!!!

Witam cię serdecznie Kocia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 0.011 seconds, 7 queries executed ]


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bn606.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.tziz.pun.pl www.dsw.pun.pl www.kaensoprano.pun.pl